Veli Akademisi Serisi-2

Çocuk ve Oyunun Önemi

Veli Akademisi Serilerinin ikincisi "Dijital Çağda Veli Olmak; Çocuk ve Oyunun Önemi" konulu seminerle başlıyor.

Bu seminerde Thomas Gordon Academy’nin lisanslı Etkili Anne Baba Eğitimcisi ve Yazar Zeynep İşman'la bir araya geleceksiniz.

Kimler Katılmalı: 

Her yaştan çocuğu olan veliler, eğitimciler ve eğitimci adayları.

Etkinlik Ücreti:
250₺
Etkinliğe kaydolmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra belirecek "Kaydol" butonuna basarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ödemeniz gerçekleştikten sonra etkinliğe kaydınız oluşturulacaktır.
Write your awesome label here.
Konuşmacı

Zeynep İşman

1981 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim lisans, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji yüksek lisans mezunu. Gazetecilikle başladığı çalışma hayatında, uzun yıllar medya ve iletişim sektöründe hem özel hem kamu kurumlarında iletişim uzmanı olarak çalıştı. Çocuklarla ve eğitimle ilgili belli başlı STK’lar ve derneklerde iletişim koordinatörlüğü ve proje yöneticiliği yaptı.2013 yılında anne olduktan sonra, kendiyle çalışma yolculuğu başladı. ICF onaylı profesyonel koçluk ve ebeveyn koçluğu eğitimlerini tamamladı. Thomas Gordon Academy’nin lisanslı Etkili Anne Baba Eğitimcisi oldu. Oyun terapisi, mindfulness, bağlanma, 0-6 yaş dönemi ebeveynlik, çocuk gelişiminde sağlıklı cinsellik, etkili iletişim gibi pek çok eğitimi tamamladı. 7 yıl önce “Birlikte Büyüyoruz” markasını kurdu. Sosyal medyada ve milliyet.com.tr’de başladığı yazılarına, Milliyet Gazetesi Pazar ekinde Birlikte Büyüyoruz köşesi ile devam ediyor.

Etkinlik Detayları

Oturum Detayları

Etkinlik 4 Haziran 2024 Salı günü 19.30-21.00 saatleri arasında 1 saat sunum, 30 dk soru-cevap olacak şekilde yapılacaktır. 

Oturumlar online canlı bağlantılarla gerçekleştirilecektir. 

Oturumlara katılım İTK Zone üzerinden yapılacaktır.